Polska, odznaka absolwencka Szkoły Podchorążych Piechoty w Ostrowi Mazowieckiej, 1929-1931

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 22:28:40
175435
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka absolwencka Szkoły Podchorążych Piechoty w Ostrowi Mazowieckiej, 1929-1931, Orzeł z opuszczonymi skrzydłami, trzymający w szponach naramiennik z ukoronowanym monogramem SP, na dole punca srebra, grawera JM i inicjały JMC, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowanie na słupek, nakretka sygnowana J.MICHROWSKI / WARSZAWA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '800', 20.57 g, 37.3 x 40.3 mm,
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 399-400

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1529

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł
3)  900 zł
4)  740 zł
5)  700 zł
6)  460 zł
7)  410 zł
8)  270 zł
9)  250 zł
10)  240 zł