Polska, żołnierska odznaka pamiątkowa 49. Huculskiego Pułku Strzelców, po 1928

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 22:27:40
175430
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, żołnierska odznaka pamiątkowa 49. Huculskiego Pułku Strzelców, po 1928, Krzyż, w kątach którego promienie, na ramionach Orzeł - CHORUPAŃ - MŁAWA - dwa skrzyżowane miecze na których tarcza z liczbą 18, na środku wieniec w którym liczba 49, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK - WARSZAWA / MIODOWA 19, odznaka jednoczęściowa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 24.36 g, 39.8 x 39.8 mm, przetarte srebrzenie
Literatura: Sawicki s. 117

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 424

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  470 zł
4)  450 zł
5)  360 zł