Polska, medalik maryjny

Rozpoczęcie: 25-02-2019 18:00
Zakończenie: 07-03-2019 22:26:40
Polska, medalik maryjny

Polska, medalik maryjny

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 22:26:40
175419
Opis: Polska - XIX wiek, medalik maryjny, niesygnowany, Aw: Matka Boska Niepokalanego Poczęcia, pod jej stopami wąż, O MARYO BEZ ZMAZY POCZĘTA MÓDL SIĘ ZA NAMI, KTÓRZY SIĘ DO CIEBIE UCIEKAMY, Rw: Litera M (symbol Maryi), niżej dwa serca gorejące, jedno otoczone wieńcem cierniowym, drugie przeszyte mieczem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 40.5 x 24 mm, 10.05 g, medalik z uszkiem
Literatura: Rewoliński 767 - podobny, jednak bez napisu na rewersie

Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 349