Polska, medal koronacyjny z 1764 r

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 22:26:00
175549
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, medal koronacyjny z 1764 r, autorstwa Tomasza Pingo, Aw: Głowa króla w prawo, wokoło STANISLAVS AVGVSTVS REX POLONIAE M D LITH; Rw: Korona królewska na tle promieni, łukiem u góry HANC IVSSIT FORTVNA MERERI (Szczęście kazało na nią zasłużyć), w odcinku EL VN VOCE VII SEPT / CORON XXV NOV / MDCCLXIV
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 18.14 g, ładna patyna na rewersie
Literatura: Raczyński 487, H-Cz. 3027 (R1)

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 620

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  860 zł
4)  820 zł
5)  640 zł
6)  600 zł
7)  580 zł
8)  560 zł
9)  540 zł
10)  380 zł
11)  360 zł
12)  340 zł
13)  300 zł