Rosja, medal Za Gorliwość, bez daty (po 1894)

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 22:24:40
175415
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, medal Za Gorliwość, bez daty (po 1894), autorstwa A. Vasyutinskiego (niesygnowany), Aw: Popiersie cara w lewo i napis wokoło; Rw: Gałązka oliwno-dębowa przepleciona cierniami, poziomo napis
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 30 mm, 16.73 g, medal z uszkiem
Literatura: Diakov 1138.3

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 225

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  240 zł
5)  220 zł
6)  185 zł
7)  125 zł