Śląsk, plakieta - Ołdrzychowice Kłodzkie (Ullersdorf), 1906

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 22:24:00
175441
Opis: Śląsk, plakieta - Ołdrzychowice Kłodzkie (Ullersdorf), 1906, sygnowana R. PLACHT, Aw: Popiersie urodzonego w Ołdrzychowicach Kłodzkich Alfreda Rittera von Lindheima, dyrektora banku, prezesa sądu arbitrażowego w Wiedniu, ALFRED RITTER V LINDHEIM, MCMVI, Rw: Widok na miejsce urodzenia Rittera, ULLERSDORF BEI GLATZ, MDCCCXXXVI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 66 x 44 mm, 67.10 g
Literatura: Wurzb. 5203

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 276

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł