Rosja, medal pośmiertny - KOPIA, 1825

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 22:23:20
175438
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, medal pośmiertny - KOPIA, 1825, sygnowany КА КΛЕП (A. Klepikow), Aw: Głowa cara w wieńcu laurowym w prawo, obwódka z węża, w otoku АЛЕКСАНДРЬ I БЛАГОСЛОВЕННЬIЙБ, СКОНЧАЛСЯ ВБ ТАГАНРОГБ 19 НОЯБРЯ 1825, Rw: Oko Opatrzności, w otoku НАШБ АНГЕЛБ ВБ НЕБЕСАХБ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź srebrzona. 68.5 mm, 131.75 g
Literatura: Diakov 429.2 (R2) - oryginał

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 302

1)  125 zł
2)  120 zł