Niemcy, medalik ze św. Benedyktem

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 22:22:00
175421
Opis: Niemcy, medalik ze św. Benedyktem, Aw: wizerunek św. Benedykta, ubranego w strój zakonny z kapturem, trzymającego krzyz oraz regułę zakonną, CRVX S. PATRIS BENEDICTI, w otoku napis, Rw: krzyż po środku, powyżej PAX, w polach C S P B, na belce pionowej C S S M L, na poprzecznej N D S M D, w otoku V R S N S M V – S M Q L I V B: Vade retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana – Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas (Idź precz szatanie, nie kuś mnie do próżności. Złe jest to co podsuwasz, sam pij truciznę)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: metal pozłacany 32 mm, 11.93 g, emalia, popularny wzór tego medalika powstał w XX w. w opactwie Beuron,w Niemczech

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 227

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  36 zł
4)  34 zł
5)  30 zł