Niemcy, medal na życzenie pokoju 1628

Cena wylicytowana: 2 100 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 22:21:20
175548
Opis: Niemcy, medal na życzenie pokoju 1628, medal z 1628 roku autorstwa Sebastiana Dadlera wybity na Życzenie Pokoju; Aw: Personifikacje pokoju i zgody stojące na wprost, u góry gołąbek pokoju i skrót VDMIÆ (z Psalmu 119:89 - Verbum Domini Manet in Aeternum - słowo Pańskie trwa wiecznie), wokoło GOTT GEBE FRIED IM GANZTEM LAND / ERHALTE LEHR. WEHR. VND NEHRSTAND; Rw: Dziecię Jezus w wieńcu z obłoków, obok po lewej stronie baranek, po prawej lew, wokoło IN IESV PAX ET CONCORDIA (w Jezusie pokój i zgoda)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone ogniowo 31.93 g, pozostałość po zawieszce
Literatura: Maue 13, Więcek 43, Gum. s 44

Cena końcowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 236

1)  2 100 zł
2)  2 000 zł