Niemcy, medal na nowy wiek, 1800

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 22:21:00
175423
Opis: Niemcy - XIX wiek, medal na nowy wiek, 1800, sygnowany LOOS, Aw: głowa Janusa na ołtarzu, VERGANGENHEIT GEGENWART ZUKUNFT AUS ALLEN SCHOEPFE DIR FREUDEN, Rw: znaki zodiaku: ryby, wodnik oraz koziorożec w promieniach słonecznych, poniżej chmury
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 36.3 mm, 13.42 g
Literatura: Sommer B76

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 205

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł