Niemcy, medal zaślubinowy, 1747

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 22:20:40
175517
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef 1745-1777, medal zaślubinowy, 1747, autorstwa F.A Schegi, Aw: Popiersia nowożeńców - Maksymilana III oraz Marii Anny, córki Augusta III w prawo, D G MAX IOS U B P S D C P R S R I A & M AN R P P & S, Rw: Krajobraz Bawarii ze wschodzącym słońcem, dwie tęcze spływające z obłoków na ziemię, u góry DESIGNAT AMBO SERENUM, w odcinku BAVARIA DUPLICI CONNUBIO FELIX MDCCXLVII
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 44 mm, 40.42 g, patyna, bardzo ładnie zachowany i rzadki
Literatura: Raczyński 396, H-Cz. 5989 (R3)

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 1 450 zł
Cena szacunkowa: 2 400 zł
Ilość odsłon: 205

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł