Rosja, lot 2 x kopiejka

Rosja, lot 2 x kopiejka

Rosja, lot 2 x kopiejka

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 22:16:40
175637
Opis: Rosja - Piotr I 1689-1725, lot 2 x kopiejka, Moskwa, w skład zestawu wchodzą: kopiejka z lat 1696-1704, oraz kopiejka datowana na lata 1701-1709
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki, ładnie zachowane

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 177

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  24 zł