Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 НГ

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 21:45:20
175515
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 НГ, Petersburg, po 3 i 4 kępce liści 1 jagódka, cyfra 6 w dacie z płaskim daszkiem
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: niedobite, uszkodzenie w tle, ładne lustro na awersie
Literatura: Plage 327, Bitkin 1089, Kuriański Z10P36.3.b, Berezowski 15 zł

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 321

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  720 zł
4)  680 zł
5)  640 zł
6)  560 zł