Polska, trojak, 1797 B

Polska, trojak, 1797 B

Polska, trojak, 1797 B

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 21:43:40
175640
Opis: Polska - Zabór pruski - Prusy Południowe - Fryderyk Wilhelm II 1786-1797, trojak, 1797 B, Wrocław
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger PP.97.2.a, Olding'14 27, Plage 40

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 190

1)  60 zł
2)  60 zł
3)  42 zł
4)  36 zł