Polska, grosz, 1794

Polska, grosz, 1794

Polska, grosz, 1794

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 21:43:20
175427
Opis: Polska - Zabór austriacki - monety dla wojsk cesarskich w Galicji i Lodomerii - Franciszek II 1792-1806, grosz, 1794, Wiedeń, GROSSVS w legendzie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Herinek 1225, Novotný 116, Plage 11

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 130

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  40 zł
4)  32 zł
5)  30 zł