Polska, ort, 1609

Polska, ort, 1609

Polska, ort, 1609

Cena wylicytowana: 5 200 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 21:35:00
175401
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1609, Gdańsk, kropka za łapą niedźwiedzia, dwukropek pomiędzy D:G i po dacie
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, rzadki rocznik w ładnym stanie zachowania
Literatura: Shatalin GD09-8 (R4), Kop. 7482 (R3), Tyszkiewicz 4 mk

Cena końcowa: 5 200 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 719

1)  5 200 zł
2)  5 000 zł
3)  4 900 zł
4)  4 500 zł
5)  4 200 zł
6)  3 400 zł
7)  2 600 zł
8)  2 300 zł
9)  2 200 zł
10)  2 100 zł