Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 21:30:40
175400
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Poznań, na rewersie z literą P po lewej stronie herbu Lewart
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, resztki grynszpanu
Literatura: Iger P.98.4.a

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 175

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  115 zł
4)  85 zł
5)  60 zł