Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 21:18:40
173979
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Kaplica, wewnątrz pierścień z kulką, z boków po trzy kulki, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.91 g, 16.3 mm, gięty
Literatura: CNP typ II (podobne do 453)

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 131

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  38 zł