Niemcy, denar krzyżowy typu I, II połowa X w.

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 21:18:00
168150
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy typu I, II połowa X w., Fronton świątyni z kolumnami / Krzyż z kulkami w kątach
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 21 mm, 1.47 g, gięty
Literatura: Dbg 1325, Gum.CNP typ I

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 116

1)  200 zł
2)  200 zł
3)  180 zł