Rzym Kolonialny, brąz, I/II w. ne

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 21:11:20
175630
Opis: Rzym Kolonialny - Troas Alexandria, brąz, I/II w. ne, Aw: Tyche w koronie muralis w prawo, za nią vexillum, CO-L TRO, Rw: pasący się koń w prawo, COL AVG w odcinku TRO
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 20.5 mm, 4.36 g
Literatura: SNG Cop. 104 awers, 110 rewers , Bellinger A487

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 106

1)  48 zł