Cesarstwo Rzymskie, sestercja - naśladownictwo lugduńskie, I/II w.ne

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 21:10:40
175623
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, sestercja - naśladownictwo lugduńskie, I/II w.ne, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, NERO CLAVDIVS CAESAR AVG GER P M TR P IMP P P, Rw: Cesarz wraz z żołnierzem na koniach w prawo, S C, w odcinku DECVRSO
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 33 mm, 25.73 g, ciemna patyna
Literatura: jak RIC 171

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 388

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  400 zł
4)  310 zł
5)  250 zł