Dakowie, tetradrachma typu Huşi-Vovrieşti, III w. pne

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 21:08:00
175620
Opis: Dakowie, tetradrachma typu Huşi-Vovrieşti, III w. pne, Aw: Głowa brodatego Zeusa w prawo, wokoło obwódka perełkowa, Rw: Jeździec na koniu w prawo
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro 24 mm, 13.19 g, proste nacięcie wzdłuż krążka
Literatura: MBR XXXI var., Slg. Lanz 371

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 534

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  410 zł