Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 300 pne

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 21:07:40
175619
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Troas - Birytis, brąz, ok. 300 pne, Aw: Głowa Kabeirosa w czapce w lewo, Rw: Maczuga w wieńcu, po bokach B-I/P-Y
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 11.5 mm, 1.33 g, ciemna patyna
Literatura: SNG Cop. 249, SNG Munchen 19

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 272

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł