Litwa, 50 litu, 31.03.1928

Litwa, 50 litu, 31.03.1928

Litwa, 50 litu, 31.03.1928

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 20:59:40
175472
Opis: Litwa - Lietuvos Bankas, 50 litu, 31.03.1928, seria B, numeracja 804110
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: po konserwacji, liczne ślady po złamaniach, rzadkie w tym stanie zachowania
Literatura: Pick 24

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 313

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  140 zł
4)  140 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  80 zł
8)  75 zł