Czarnogóra, 2 perpera, 25.07.1914

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 20:58:20
175470
Opis: Czarnogóra, 2 perpera, 25.07.1914, seria Л 10, numeracja 214
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, ślady po złamaniach
Literatura: Pick 16

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 89

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł