Polska, 1 akcja na 100 złotych, 3.11.1925

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 20:12:40
175789
Opis: Polska - Cukrownia i Rafinerja „Lublin" S.A., 1 akcja na 100 złotych, 3.11.1925, Lublin, numeracja 00243, wraz z nieco uszkodzonym talonem
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękna
Literatura: Niegrzybowski X-A-24, Koziorowski 280/1

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 111

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  26 zł
4)  18 zł