wydawnictwa polskie, Rewoliński Teofil - Katalog medali religijnych odnoszących się do kościoła..

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 20:10:40
175358
Opis: wydawnictwa polskie, Rewoliński Teofil - Katalog medali religijnych odnoszących się do kościoła katolickiego we wszystkich krajach dawnej polski, zbioru Dr. Md. T. Rewolińskiego w Radomiu 1887, Warszawa 2001
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 100 + 88 stron, 30 tablic, format A4, oprawa kartonowa ze skrzydełkami, podstawowy katalog medalików polskich z XIX wieku, bardzo ładnie wydany w reprincie PTN

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 936

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  120 zł
4)  120 zł
5)  60 zł
6)  48 zł
7)  46 zł