wydawnictwa polskie, Henryk Sadowski - Ordery i oznaki zaszczytne w Polsce, Warszawa 1904

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 20:10:00
175800
Opis: wydawnictwa polskie, Henryk Sadowski - Ordery i oznaki zaszczytne w Polsce, Warszawa 1904
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 194 strony formatu A4, oprawa twarda intorligatorska, wewnątrz stemple własnościowe Reichsarchiv Posen, okładka lekko przetarta, dolne krawędzie stron delikatnie przybrudzine, strony 188-189 lekko porysowane ołówkiem

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 454

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  120 zł