wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Plakiety mennicy w Warszawie 1926-1939, Warszawa 1983

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 20:08:20
174609
Opis: wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Plakiety mennicy w Warszawie 1926-1939, Warszawa 1983
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 38 stron + tablice formatu 12 x 21 cm, oprawa kartonowa, pięknie zachowane, ilustrowany katalog plakiet wyemitowanych przez mennicę warszawską

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 22 zł
Cena szacunkowa: 35 zł
Ilość odsłon: 170

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  38 zł
5)  22 zł