wydawnictwa zagraniczne, King O. Mao - History of Chinese Paper Currency, vol.1, Hong Kong 1988

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 20:07:40
175375
Opis: wydawnictwa zagraniczne, King O. Mao - History of Chinese Paper Currency, vol.1, Hong Kong 1988
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 793 strony formatu A4, oprawa twarda z obwolutą, album-katalog chińskich banknotów z lat 1923-1949, bogato ilustrowany

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 33
Ilość odsłon: 203

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  580 zł
4)  130 zł
5)  36 zł