wydawnictwa polskie, Tadeusz Jabłoński - Polski pieniądz papierowy 1796-1948, Warszawa 1964

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 20:07:00
175366
Opis: wydawnictwa polskie, Tadeusz Jabłoński - Polski pieniądz papierowy 1796-1948, Warszawa 1964
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 65 stron + 7 stron cennika, fotmat A5, oprawa kartonowa, ciekawy katalog banknotów, lekko zgięta okładka

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 245

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  24 zł
4)  20 zł
5)  18 zł
6)  9 zł