wydawnictwa polskie, Władysław Terlecki - Mennica Warszawska 1765-1965, Ossolineum 1970

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 20:06:00
175355
Opis: wydawnictwa polskie, Władysław Terlecki - Mennica Warszawska 1765-1965, Ossolineum 1970
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 287 stron formatu B5, oprawa kartonowa ze skrzydełkami, bogate opracowanie dziejów mennicy warszawskiej, lekko przetarty grzbiet

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 320

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  75 zł
6)  65 zł
7)  55 zł
8)  50 zł
9)  48 zł