wydawnictwa polskie, Teofila Opozda - Mennica łobżenicka, wydawnictwo Ossolineum 1975

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 20:05:40
175353
Opis: wydawnictwa polskie, Teofila Opozda - Mennica łobżenicka, wydawnictwo Ossolineum 1975
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 210 stron formatu B5, kartonowa oprawa, nieliczne ilustracje w tekście, okładka lekko przetarta

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 100

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  26 zł
4)  24 zł