wydawnictwa polskie, Janusz Reyman - Mennica Olkuska 1579-1601, Ossolineum 1975

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 20:05:20
175356
Opis: wydawnictwa polskie, Janusz Reyman - Mennica Olkuska 1579-1601, Ossolineum 1975
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 363 strony i 16 tablic formatu B5, oprawa kartonowa, poszukiwana książka, najbardziej kompleksowe i zarazem jedyne opracowanie mennicy olkuskiej, delikatne zgięcie przy górnym narożniku, ładnie zachowana pozycja

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 928

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  70 zł
4)  34 zł
5)  30 zł