wydawnictwa zagraniczne, Friedrich von Schrötter - Die Münzen Friedrich Wilhelms des Grossen Kurfür..

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 20:03:40
175509
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Friedrich von Schrötter - Die Münzen Friedrich Wilhelms des Grossen Kurfürsten und Friedrichs III. von Brandenburg, Berlin 1913 /KSEROKOPIA/
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 311 stron + 53 tablice formatu A4, twarda oprawa introligatorska, dobrej jakości kopia bardzo szczegółowego katalogu monet Wilhelma WIelkiego i Fryderyka III

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 267

1)  140 zł
2)  135 zł