wydawnictwa zagraniczne, Luchian, O., Buzdugan, G., Oprescu, C.C. - Monede si Bancnote Romanesti, B..

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 20:03:20
175376
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Luchian, O., Buzdugan, G., Oprescu, C.C. - Monede si Bancnote Romanesti, Bukareszt 1977.
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 429 stron formatu A4, oprawa twarda z obwolutą, klasyczny katalog monet rumuńskich, mołdawskich i siedmiogrodzkich, bardzo trudno dostępna pozycja

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 204

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  160 zł
6)  80 zł
7)  70 zł
8)  60 zł