wydawnictwa polskie, Stanisława Kubiak - Monety pierwszych Jagiellonów (1386-1444), Ossolineum ..

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 20:03:00
174372
Opis: wydawnictwa polskie, Stanisława Kubiak - Monety pierwszych Jagiellonów (1386-1444), Ossolineum 1970
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 256 stron i 17 tablic formatu B5, mapy i szkice, oprawa kartonowa, lekko rozdarty grzbiet na dole, ładnie zachowana, klasyczna praca omawiająca monety pierwszych Jagiellonów

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 256

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  360 zł
4)  165 zł
5)  155 zł
6)  80 zł
7)  75 zł
8)  70 zł
9)  70 zł
10)  60 zł
11)  50 zł
12)  46 zł