Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 20:02:40
175359
Opis: wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław, Suchanek Adam - Corpus Nummorum Civitatis Elbingensis; Gdańsk 2003
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 304 strony formatu ok. A4, bogato ilustrowane, wycena w tekście dla 3 stanów zachowania, katalog monet, medali i banknotów, twarda oprawa, wewnątrz dedykacja od autora

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 251

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  210 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  60 zł