wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski, Adam Suchanek - Corpus Nummorum Gedanensis; Gdansk 2000

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 20:02:20
175352
Opis: wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski, Adam Suchanek - Corpus Nummorum Gedanensis; Gdansk 2000
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 335 stron formatu B5, oprawa twarda lakierowana, bogato ilustrowana, wewnątrz dedykacja od autora, ładnie zachowane

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 18
Ilość odsłon: 287

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  130 zł
6)  100 zł
7)  46 zł