wydawnictwa zagraniczne, F. A. Vossberg- Münzgeschichte der Stadt Danzig, Berlin 1852, reprint Darm..

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 20:02:00
175377
Opis: wydawnictwa zagraniczne, F. A. Vossberg- Münzgeschichte der Stadt Danzig, Berlin 1852, reprint Darmstadt
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 147 stron + 12 tablic, formatu A4, twarda oprawa, bardzo ładny przedruk rzadkiej monografii

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 396

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  70 zł
4)  60 zł