wydawnictwa polskie, Parchimowicz Janusz - Monety Polskie; Szczecin 2003 rok, wydanie II uzupeł..

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 20:01:40
175360
Opis: wydawnictwa polskie, Parchimowicz Janusz - Monety Polskie; Szczecin 2003 rok, wydanie II uzupełnione i poprawione
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 416 stron formatu A4, twarda oprawa, w treści szczegółowe opisanie każdej pozycji wraz z nakładem i wyceną dla kilku stanów zachowania, tysiące fotografii, wyśmienicie zachowane

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 119

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  55 zł
4)  34 zł
5)  30 zł