wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Janusz Kurpiewski - Katalog monet polskich 1649-1696, Wa..

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 20:01:00
175368
Opis: wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Janusz Kurpiewski - Katalog monet polskich 1649-1696, Warszawa 1982
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 288 stron formatu B5, oprawa kartonowa, lekko przetarta okładka, bogato ilustrowany katalog monet Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana Sobieskiego, wraz z wyceną i określeniem rzadkości

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 133

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  55 zł
5)  46 zł
6)  36 zł