wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Monety Polskie, Warszawa 1924

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2019 20:00:20
175361
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Monety Polskie, Warszawa 1924
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 176 str + 32 tablice, format ok. A6, oprawa kartonowa, tablice luzem, ładnie zachowane

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 429

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  210 zł
4)  145 zł
5)  135 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  55 zł
9)  50 zł
10)  48 zł