Polska, medal pamiątkowy

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, medal pamiątkowy

Polska, medal pamiątkowy

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:22:00
174449
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal pamiątkowy, Aw: Popiersie papieża w lewo, niżej sygnatura S CIAZZANICA, IOANNES•PAVLVS•II• - PONTIFEX•MAXIMVS, Rw: Matka Boska Częstochowska, REGINA - POLONIAE, z boków punca srebra i nieczytelna punca
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 4.93 g, 22.5 mm, pięknie zachowane

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 186

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  30 zł