Polska, medal na pamiątkę podróży papieża Jana Pawła II do Polski, 1979

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:21:40
174445
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal na pamiątkę podróży papieża Jana Pawła II do Polski, 1979, Aw: Półpostać na wprost, z wzniesionymi rękami, na dole napis Jan Paweł II, Rw: Fragment łodzi z żaglem, niżej 2-10•VI•1979, w otoku KRAKÓW - NOWA HUTA - ŁÓDŹ PIOTROWA, na rancie punca srebra i punca VC
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 46.38 g, 45.2 mm
Literatura: Grabowski 0116, Nestorowicz 123

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 105 zł
Cena szacunkowa: 175 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 268

1)  110 zł
2)  105 zł