USA, odznaka pamiątkowa Kongresu Eucharystycznego w Chicago, 1923

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 11-02-2019 18:00
Zakończenie: 21-02-2019 22:21:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:21:00
174454
Opis: USA, odznaka pamiątkowa Kongresu Eucharystycznego w Chicago, 1923, Aw: Popiersie papieża w prawo, w tle kłos zboża, PIUS XI CHICAGO MCMXXVI, Rw: Kielich z hostią, z której bija promienie, niżej INTERNATIONAL / EUCHARISTIC / CONGRESS, niżej sygnatura SJ, w otoku ET PETRUS - IBI ECCLESIA, dodatkowo wstążka z zawiesiem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 14.60 g, 32 mm, wstążka rozpruta, brak agrafki

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 171