Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal na pamiątkę wystąpienie papieża Pawła VI na Zgromadzeniu Generalnym ONZ, 1964

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:20:20
174480
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal na pamiątkę wystąpienie papieża Pawła VI na Zgromadzeniu Generalnym ONZ, 1964, Aw: Popiersie papieża 3/4 w prawo, z prawej herb papieski, z lewej sygnatura ALAINOMANCA / 1965 C, w otoku PAVL VI MISSION TO THE UNITWED NATIONS, - NEW YORK OCT. 4th 1965, Rv: W tle kwatera główna ONZ w Nowym Jorku, na niej napis LORD / MAKE ME / AN INSTRUMENT / OF THY / PEACE, niżej sygnatura ALAINOMANCA C
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 111.80 g, 64.1 mm, bardzo ładny

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 188

1)  65 zł
2)  65 zł
3)  48 zł