Węgry, medal na pamiątkę wizyty papieża na Węgrzech, 1991

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:19:40
174473
Opis: Węgry, medal na pamiątkę wizyty papieża na Węgrzech, 1991, Aw: Popiersie papieża w lewo, na nim podpis, z lewej Maryja z Dzieciątkiem, na dole sygnatura BGY, ,,ISTEN ÁLDD MEGA MAGYART", Rw: Fasada bazyliki św. Stefana, z boków 19-91, niżej relikwiarz z dłonią św. Stefana, niżej BUDAPEST / LEBÓ F, w otoku II. JÁNOS - PÁL - PÁPA - LÁTOGATÁSA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 30.86 g, 42.8 mm, pojedyncze rysy
Literatura: Grabowski 0766

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 54

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  24 zł