Węgry, medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II na Węgrzech, 1991

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:19:20
174471
Opis: Węgry, medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II na Węgrzech, 1991, Aw: Popiersie papieża w lewo, na nim podpis, z lewej Maryja z Dzieciątkiem, na dole sygnatura BGY, ,,ISTEN ÁLDD MEGA MAGYART", Rw: Herb Debreczyna, z lewej kielich, z prawej łódź (symbol ruchu ekumenicznego), na dole 1991 / DEBRECEN, w otoku II. JÁNOS PÁL PÁPA LÁTOGATÁSA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 30.59 g, 42.7 mm
Literatura: Grabowski 0764

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 83

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł