Węgry, medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II na Węgrzech, 1991

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:19:00
174472
Opis: Węgry, medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II na Węgrzech, 1991, Aw: Popiersie papieża w lewo, na nim podpis, z lewej Maryja z Dzieciątkiem, na dole sygnatura BGY, ,,ISTEN ÁLDD MEGA MAGYART", Rw: Maryja z Dzieciątkiem, przed nimi fasada snaktuarium w Máriapócs, z prawej 1991 / LEBÓ F, w otoku II. JÁNOS - PÁL - PÁPA - LÁTOGATÁSA
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 30.21 g, 42.9 mm
Literatura: Grabowski 0765

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 63

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  34 zł
4)  30 zł